Keksy, sneky

LIMKY Kakaové, bezgluténové keksy plnené 150g
LIMKY Kakaové, bezgluténové keksy plnené 150g
Balenie: 1 ks Kartón: 10 ks
LIMKY KAKAOVÉ – bezgluténové keksy, charakteristické svojou lahodnou chuťou a krehkosťou. Potravina určená aj pre zvláštnu výživu, pre osoby s neznášanlivosťou lepku. Vyrobená z prirodzene bezlepkových a bezpšeničných surovín. Zloženie: kukuričný škrob, ryžová múka, rastlinné tuky (palmový, repkový), cukor, sójová múka, glukózovo-fruktózový sirup, čerstvá vaječná zmes, kakaový prášok so zníženým obsahom tuku 2%, rastlinná vláknina, soľ, emulgátor sójový lecitín, kypriace látky (difosforečnan disodný, hydrogénuhličitan sodný).
LIMKY Vanilkové, bezgluténové keksy plnené 150g
LIMKY Vanilkové, bezgluténové keksy plnené 150g
Balenie: 1 ks Kartón: 10 ks
LIMKY VANILKOVÉ – bezgluténové keksy svetlé, s príchuťou vanilky. Potravina určená aj pre zvláštnu výživu, pre osoby s neznášanlivosťou lepku. Vyrobená z prirodzene bezlepkových a bezpšeničných surovín. Zloženie: kukuričný škrob, ryžová múka, rastlinný tuk (palmový, repkový), cukor, sójová múka, glukózovo – fruktózový sirup, čerstvá vaječná zmes, rastlinná vláknina, soľ, emulgátor sójový lecitín, kypriace látky (disódiumdifosfát, sóda bikarbóna), vanilkový cukor.
MADLENKY bezgluténové maslové pečivo 240g
MADLENKY bezgluténové maslové pečivo 240g
Balenie: 1 ks Kartón: 8 ks
Bezgluténové Madlenky sú vyrobené z vyberaných surovín. Obsahujú pravé maslo a vajcia, čo im dodáva pre Madlenky typickú lahodnú chuť. Jedno balenie obsahuje osem osobitne balených kúskov Madleniek, vhodných na raňajky, desiatu alebo ako snek počas dňa ku kávičke. Sú vyrobené z prirodzene bezlepkových a bezpšeničných surovín. Vhodné pre výživu pri celiakii, resp. sprue. Zloženie: kukuričný škrob, maslo, cukor, vaječná melanž, ryžová múka, múka z vlčieho bôbu, vanilínový cukor, zahusťovadlo: guárová múka, hydroxypropylmetylcelulóza; rastlinná vláknina psyllium, ryžový sirup, kypriace látky: dihydrodifosforečnan disodný, hydrogénuhličitan sodný; emulgátor: stearoyl-2-laktylát sodný, fermentovaný cukor, jedlá soľ, prírodná citrónová aróma.