O nás

S menom MIRKOM sa na slovenskom trhu stretávame od roku 2009. Počas uplynulých rokov získala spoločnosť významné postavenie na gastronomickom trhu juhozápadného Slovenska.

Obchodná politika:

Od založenia je hlavnou podnikateľskou činnosťou spoločnosti zásobovanie v gastronómii a vo verejnom stravovaní. Naša obchodná činnosť sa v prvom rade sústreďuje na kvalitu výrobkov, aby úroveň našich služieb vždy spĺňala očakávania našich zákazníkov.

V rámci našej obchodnej činnosti pripisujeme mimoriadnu dôležitosť maximálnej flexibilite, orientácii na partnera a rýchlemu a účinnému riešeniu problémov. Snažíme sa stať sa dlhodobými stabilnými, spoľahlivými dodávateľmi ponúkajúcimi kvalitu. Naša činnosť je na 95% stavaná na gastro línii. Náš pestrý cenník, ktorý sa vydáva 5 krát do roka,sa obnovuje ponúka rôzne darčeky a akcie, ktoré sa tešia veľkému úspechu.

Portfólio

Náš sortiment je v závislosti od našej klientely možné rozdeliť na gastronomické balenia, resp. výrobky v menšom prevedení určené pre maloobchodné predajne.
Naše portfólio pozostáva z nižšie uvedených skupín výrobkov:

  • mrazené výrobky, ryby, rybacie špeciality
  • divina, bravčové, hovädzie, kuracie, morčacie, kačacie, husacie mäso
  • zelenina, ovocie, výrobky zo zemiakov a cestoviny
  • chladené výrobky, syry, mliečne výrobky, mäsové výrobky a chladené mäso
  • suchý tovar, nakladaná aj sterilizovaná zelenina, kompóty, džemy, koreniny, dressingy, omáčky, ochucovadlá a suché cestoviny
  • medzi cestovinami má rozhodujúcu úlohu talianska značka Tomadini, pre ktorú sme od roku 2012 výhradnými distribútormi
  • čoraz zvyšujúcu sa tendenciu javia aj výrobky spoločnosti Nestlé a rýchlo sa rozvíja aj skupina non food výrobkov


Našu ponuku výrobkov sa snažíme udržiavať podľa dopytu na trhu a samozrejme ju podľa toho aj ďalej rozvíjať.
Názov spoločnosti sa v oblasti, ktorú prezentuje rovná dynamicky sa rozvíjajúcej, náročnej a kvalitnej veľkoobchodnej podnikateľskej činnosti.

Náš slogan je v zmysle toho:

„MIRKOM Váš partner v stravovaní“